Yaşam

Milyoner Olmak İsteyen Yarışmacıyı Eleyen Soru Herkesi Bağırttı!

ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışması her bölümüyle gündemdeyken, bir yarışmacının ikinci soruya verdiği yanıt izleyenleri şok etti. Son derece kolay bir soruyu bilmeyen yarışmacı, cevabı görünce şaşkınlığa uğradı.

ATV’nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla her hafta ekranlara geliyor.

Yarışmadaki sorular ve yarışmacıların cevapları her hafta gündemdeyken, geçtiğimiz günlerde bir yarışmacının ikinci soruya verdiği cevap kısa sürede viral oldu.

Damla Aktan isimli yarışmacıya “Satıcıların belirli günlerde mallarını sattıkları geçici yerin adı nedir?” diye soruldu. Soru yöneltildi.

Soruya oldukça kararlı bir şekilde “Perşembe pazarı diye bir şey var. Sanırım perşembe” diye cevap veren Aktan, dikkatsizliğinin kurbanı oldu.

Damla Hanım’ın verdiği cevap stüdyodaki ve ekrandaki izleyicilerin kafasını sallarken, hanım cevabın ‘Pazar’ olduğunu görünce şok oldu.

Aşırı heyecanın kurbanı olan genç bayan, “Joker hakkımı kullanmayı düşündüm ancak eşimin benimle dalga geçeceğini düşündüğüm için vazgeçtim” dedi.

haber-kirkagac.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu