Haber

Kemer Belediyesi Kick Boks Takımından Başkan Topaloğlu’na Ziyaret

Denizli’de düzenlenen İlçe Ortası Kick Boks Ligi 1. Etap Müsabakalarında 7 madalya kazanan Kemer Belediyesi Kick Boks takımı, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

5-6 Ağustos tarihlerinde Denizli’de bu yıl 5’incisi düzenlenen Mid-County Kick Boks Ligi 1. Etap Müsabakalarında 3 birincilik, 2 ikincilik ve 2 üçüncülük elde ederek Kemer’in gururu oldu. 22 ilden 952 sporcunun katılımıyla Kemer Belediyesi Kick Boks grubu, elde ettikleri başarıyı Belediye Başkanı Topaloğlu ile paylaştı.

Kemer Belediyesi ve Kemer Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle açılan serbest kick boks kursuna desteklerinden dolayı Kick Boks Antrenörü Volkan Kaplan ve sporcular Lider Topaloğlu’na teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Lider Topaloğlu, Kemer Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi spora ve sporculara destek vermeye devam edeceklerini belirterek, Denizli’de düzenlenen organizasyonda Kemer’i gururlandıran Kemer Belediyesi Kick Boks personelini tebrik ettiğini söyledi. .

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu