Ekonomi

ALTSO Heyeti temaslarını Ankara’da sürdürüyor

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Kültür ve Turizm Bakanlığı, siyasi partiler ve ATO’yu ziyaret etti.

Başkan Fazilet ve beraberindeki heyet, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ankara Ticaret Odası, UYGUN Parti, CHP ve MHP Genel Merkezlerini ziyaret ederek Alanya’nın taleplerini iletti. Ankara programının ikinci gününde ALTSO Heyeti, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, ÂLÂ Parti Maliye Bakanı ile bir araya geldi. İşler Lideri Ümit Dikbayır ve UYGUN Partisi STK İlişki Lideri Burak, Akburak’ı ziyaret etti. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden ALTSO Heyeti, Alanya Gazipaşa Havalimanı’nın genişletilmesi ve uçuşların artması, turizmcilerin sorunları, Alanya’mızın ve ülkemizin yurt dışında tanıtımı, yurt içi ve yurt dışı fuarlar hakkında konuştu. ve iş gezileri. Sektörün değerli taleplerini Bakan Ersoy’a iletti.

ALTSO Başkanı Erdem, “Ankara temaslarımız çerçevesinde Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret ederek turizm şubemizin taleplerini ileterek destek istedik. Bakanımıza ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. ve misafirperverlik.” – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu